Образование за рубежом

Excel Education - професійна допомога в навчанні за кордоном

Нам довіряють тому що:

Excel Education - офіційний партнер провідних міжнародних організацій та має престижні сертифікати ICEF, ETC, EnglishUK, та інші. Працюючи з нами - ви отримуєте послуги з організації навчання за кордоном найвищого стандарту.

Ми пропонуємо нашим клієнтам максимально широкий спектр послуг у сфері іноземної освіти - від підбору навчальних закладів до оформлення документів та отримання віз. Наш досвід дозволяє надавати допомогу у будь-яких ситуаціях.

Ви отримуєте дійсно величезний вибір можливостей для зарубіжного еавчання, адже ми маємо ділові стосунки з кількома сотнями навчальних закладів. Наша база контактів завжди актуальна, і тому ми легко підберемо те, що потрібно саме вам!

Ми допомагаємо своїм клієнтам подолати всі труднощі навчання за кордоном:

Професійно підберемо ВНЗ або школу за кордоном для вашої ефективної освіти

Ми завжди готові надати клієнтові докладну консультацію про актуальні пропозиції в сфері зарібіжної освти. Саме ця стадія - фундамент успіху всього подальшого навчання, та саме тут так легко прийняти хибне рішення. Повірте нашому професійному досвіду: грамотний підбір навчального закладу з самому початку дозволить уникнути багатьох потенційних неприємностей і відчутно заощадить ваші кошти. Адже коли мова йде про закордонну освіту, найкращі університети та школи - це далеко не завжди самі розрекламовані та дорогі. Треба розуміти, що задля того щоб ефективно навчатися в іншій країні, ви повинні обрати ВНЗ, який підходить особисто вам.

Розібратися в увсіх цих складних нюансах вам можуть допомогти лише фахівці з багаторічним досвідом. Компанія Excel Education має ефективні та налагоджені зв'язки з кількома сотнями коледжів, шкіл та університетів по всьому світу. З нашою допомогою ваш вибір стане дійсно усвідомленим, а навчання за кордоном - ефективним.

Ми допоможемо детально розібратися в усіх тонкощах навчальних програм

Правильно підібрати школу або університет для зарубіжного навчання - це дуже добре, але недостатньо. Освіта в будь-якому сучасному вузі має широко настроювану структуру, яка, по-суті, є мозаїкою або конструктором. Навчальний процес у будь-якому європейському чи американському закладі - це модульна система, в якій графік і план налаштовуються майже індивідуально під кожного студента, та саме тому ваше навчання (наприклад, на юриста) в університеті може коштувати у підсумку як сотню тисяч доларів, так і лише кілька десятків.

Вам варто заздалегідь розібратися у всіх цих нюансах, вкрай важливих задля успіху вашої освіти. У подальшому підсумку це допоможе заощадити суттєві кошти, а також сили, енергію та мотивацію. Співробітники компанії Excel Education завжди тримають руку на пульсі подій, беруть регулярну участь у міжнародних зустрічах і тематичних конференціях. Ми увібрали неаби який досвід з питань навчання за кордоном, та готові передати цей досвід вам.

Ми беремо на себе турботу про всю бюрократію, супутню навчанню в іншій країні

Діловий документообіг - річ досить складна, відповідальна, та вимагає специфічних знань та неаби якої пунктуальності. Навіть пребуваючи у своїй рідній країні люди часто роблять помилки, бо не кожен володіє всіма тонкощами мистецтва складання заяв, фінансових звітів, тощо.

І треба завжди мати на увазі, що навчання кордоном збільшує всі ці труднощі в кілька разів. Без досконалого володіння мовоюі термінологією, без розуміння системи роботи державних органів іншої країни дуже легко припуститися помилок або неточністей, які зведуть нанівець усі ваші зусилля, а освіта за кордоном так і лишиться нездійсненою мрією.

Бюрократичні моменти - це те, що у будь-якій країні має сенс довірити професіоналам. Компанія Excel Education надає своїм клієнтам всебічну допомогу в усіх питання правильного складення документів, що подаються до офіційних інстанцій нашої країни та за її межі. Наш неаби який практичний досвід, кваліфікація та база знань зводять можливість помилки практично нанівець.

Правильне ведення документації, неухильне дотримання всіх юридичних та бюрократичних формальностей є абсолютно необхним мовентом для вашого успішного вступу до іноземних вузів. І наші професіонали з готовністю зроблять все це за вас. Вам залишиться лише навчатися! :)

Ми допомагаємо нашим клієнтам здолати будь-який мовний та культурний бар'єр на протязі їх освіти в іншій країні

Без попередньої підготовки навчання за кордоном може принести неаби який стрес вже на підготовчому етапі. Чи досконало ви володієте мовою іншох країни та її спеціальнрю термінологією на рівні, достатньому для проходження співбесіди у консульстві чи вузі? Ви знаєте на які аспекти поведінки та манери найбільш звертають увагу представники тієї чи іншої національності? В одній країні прийнятне більш неформальне спілкування, і нашу людину можуть сприйняти за зарозумілу і пихату, а в іншій  - навпаки, необхідно твердо дотримуватися ділових формальностей у розмові.

Від тонкого знання цих моментів сильно залежить успіх, та й сама можливість вашого закордоного навчання. Ми готуємо та консультуємо наших клієнтів з учіх цих важливих питань. З нашою підтримкою ви відчуєте себе набагато впевненіше, завжди будете знати куди звернутися у разі тієї чи іншої необхідності, що і як говорити. З нами ви почуватиметесь набагато впевненніше як напередодні, так і під час здобуття освіти за кордоном.

Ми допомогаємо клієнтам отримати візу для виїзду за кордон без зайвого клопоту

Для навчання за кордоном в першу чергу необхідна віза для виїзду в іншу країну. Ті, хто вже намагалися отримувати візи напевно знають, наскільки це може бути складним і непередбачуваним процесом та як це може вимотати всі нерви. І ми зараз не дарма вжили слово "намагалися" - адже вельми часто результат цих зусиль виявляється негативним.

Адже ми зараз говоримо не про туристичні візи в такі "прості" країни, як Туреччина чи Єгипет, а про візу, що дає право на навчання. Адже всі розуміють, що суть зарубіжної освітив певній мірі полягає у тому, щоб отримати диплом в авторитетної країні, куди пускають далеко не всіх бажаючих - інакше цінність таких дипломів нівелювалася б великою кількістю їхніх власників.

Саме тому отримання візи освіти в іншій країні - досить складний та заплутаний процес, в якому спеціально влаштовано безліч пасток для непосвячених. До того ж слід пам'ятати, що зробивши якусь одну помилку при спробі отримати документ, нехай і випадкову, і вхопивши в консульстві відмову, здобувач на довгий час втрачає шанс отримати візу в дану країну. Завдання цих бар'єрів - зберегти елітарність держави, перешкоджаючи інфільтрації ззовні.

Компанія Excel Education проводить доскональне навчання своїх клієнтів на всіх етапах цього нелегкого процесу. Наш досвід та знання дозволяють уникнути усіх можливих помилок. З нашою допомогою ваше навчання за кордоном дуже швидко перетвориться з мрії в реальність!

Ми допомагаємо клієнтам підібрати дійсно кращі варіанти житла за кордоном

Одним з найважливіших питань, яким слід задатися ще на етапі планування вашого навчання в іншій країні - це питання проживання. Адже саме від його ціни, а також від таких важливих факторів як комфорт, доступність транспортута безпека багато в чому буде залежати єфективність вашої освіти, адже найчастіше саме в тих умовах, які ви оберете на цьому етапі, вам доведеться провести всі кілька років вашого закордонного навчання. Окрім того, впевненність у тому, що вас чекає приймаюча сторона і є де жити - невід'ємна умова успішного отримання візи та проходження співбесіди при вступі до вузу.

Також відзначимо, що одним з популярних варіантів для українських студентів є проживання в іноземній сім'ї - найчастіше цей варіант є значно дешевшим, окрім того батьки студента можуть розраховувати на деяку турботу і нагляд з боку приймаючих їх дитину іноземців. Від правильного вибору такої сім'ї буде залежати комфорт і безпека студента, його емоційний стан. Все це, в свою чергу, неминуче позначиться на тому, наскільки успішною стане його освіта в іноземному навчальному закладі.

Компанія Excel Education має широкі зв'язки з найгостиннішими та найінтелігентнішими сім'ями в багатьох країнах світу, котрі готові радо прийняти в себе студента з України. Всі ці сім'ї пройшли в нас ретельний відбір і ми гарантуємо, що за умови проживання у них процес вашого навчання за кордоном буде комфортним, а головне - цілком безпечним.

Ми готуємо клієнтів до проходження співбесід у навчальних закладах та офіційних інстанціях за кордоном

Проходження співбесід у консульствах або навчальних закладах - це те, що неодмінно передує процесу навчання в іншій країні. Від навичок проходження таких співбесід залежить як можливість отримання візи, так і допуск до іспитів для вступу до іноземного вузу.

Якщо ви вже намагалися проходити співбесіди для отримання роботи в будь-якій великій компанії, ви пам'ятаєте, як багато вам задавали заплутаних та двозначних питань, і начебто відповісти на них було зовсім не складно, і все пройшло добре, та ось тільки закінчилося усе фразою "Ми вам зателефонуємо"...

А тепер уявіть лише, що складність проходження співбесіди помножується на недосконалість в володінні мовою та культурою приймаючої країни. Які шанси без підготовки вловити весь "текст" і "підтекст", а потім дати відповідь, яка буде вірною не з вашої точки зору, а з точки зору співрозмовника? Саме на цьому етапі мрії багатьох людей про навчання за кордоном перетворюються на ніщо.

Компанія Excel Education проводить детяльне навчання своїх клієнтів, розкриваючи всі тонкощі мистецтва проходження співбесід в тій чи іншій країні. Ви підете на співбесіду, готовими до будь-якого повороту, зможете проявити неаби який спокій, та завдяки цьому ваші шанси на успіх істотно зростуть.

Навчання за кордоном - це шлях, на якому ми завжди з вами, що б не трапилося!

Наш досвід дозволяє стверджувати, що зарубіжна освіта - це ціла наука, з безліччю предметів і дисциплін. Всі тонкощі цієї науки навряд чи вдасться описати в рамках одного веб-сайту. Однак ви можете бути впевненими, що з якими б труднощами вас не звів процесс навчання в іншій країні та підготовка до нього - рішення цієї проблеми вже є в арсеналі Excel Education, воно вже давно ретельно відшліфоване та відпрацьоване. Про це свідчать багато сотень щасливих людей, які вже пройшли або наразі проходять навчання за кордоном завдяки нашій допомозі.

 

У сьогоднішніх реаліях можливість навчання за кордоном для українця не можна розглядати, лише як трату грошей. Швидше, це зважена інвестиція, ваш внесок в своє щасливе майбутнє, стабільну кар'єру і надійне фінансове становище. Лише ми відповідаємо за наше майбутнє.

Наразі все більше українських роботодавців топового сегменту віддають перевагу кандидатам, які пройшли освітній курс в зарубіжному навчальному закладі. Не втратьте свій шанс долучитися до еліти разом з Excel Education!

 

Українка проходить курс навчання на магістратурі за кордономНавчання за кордоном - це завжди яскраві емоції!Студенти магістратури закордонного університетуУчні середньої школи за кордоном

 

Освіта за кордоном разом з Excel Education - це інвестиції в себе!

Що саме дає українцю європейський, американський, канадський чи австралійський диплом про освіту? В першу чергу - свободу, і впевненість у собі. Як приємно усвідомлювати, що відтепер світ не має для вас кордонів! Ви більше не прив'язані до жодної окремої країни, її політичної або економічної ситуації.

Людині, яка пройшла курс навчання у провідному закордонному вузі, раді скрізь та завжди. Ну і звичайно не забуваємо про зарплату. Навіть в нашій країні людина з дипломом європейського чи американського університету може претендувати на зарплату в кілька разів більшу, ніж його колега з вітчизняною "корочкою".

Компанія Excel Education - професіонали з багаторічним досвідом надання послуг  у сфері закордонної освіти. Навчання за кордоном - це наш профіль. У нас ви отримаєте всебічну допомог у наступних питаннях:

Навчання на будь-якій з пропонованих нами програм - це неоціненний вклад у вашу кваліфікацію, професійний рівень та подальший попит на вас на ринку праці.

Ми дуже раді бачити вас на цьому сайті, наш любий гість! Раз ви тут - значить ви активна і цілеспрямована людина, що прагне керувати своїм життям. За допомогою Excel Education, професійної команди ваших однодумців, ви легко зможете вступити в клуб амбітних та успішних людей, що обрали для себе такий корисний, яскравий та безмежно цікавий шлях, як навчання за кордоном!

 

Переваги навчання за кордоном
Про компанію

Навчання за кордоном разом з Excel Education - найкоротший шлях до вашої мрії!

Excel Education працює на ринку послуг з організації зарубіжної освіти вже понад 10 років. Це дозволило нам накопичити не тільки безцінний досвід, який допомагає нашим клієнтам долати всі труднощі, а й сформувати репутацію надійного партнера як в очах абітурієнтів, так і представників іноземних навчальних закладів.

Excel Education - акредитований партнер кількох сотень освітніх закладів в Європі, США, Канаді, Австралії та в інших частинах світу. Ми надаємо нашим клієнтам найширший спектр можливостей для їх якісної освіти - від простих мовних курсів за кордоном до отримання магістерського ступеню у найпрестижніших університетах планети.

З нами ви маєте можливість:

  • Досконало оволодіти іноземною мовою, вивчаючи її в середовищі носіїв;
  • Організувати корисне і захоплююче дозвілля для своєї дитини, відправивши її на літню учбову програму до іншої країни.
  • Чудово і корисно провести свою власну відпустку, витрачаючи час не на розваги, а на вдосконалення мови і культури.
  • Отримати якісну середню освіту, навчаючись в кращих зарубіжних пансіонатах і школах.
  • Підготуватися до всупних іспитів до кращих університетів, коледжів та шкіл зарубіжжя.
  • Здобути вищу освіту в найпрестижніших внз Європи, Америки, Канади та Австралії.
  • Набути другу вищу освіту на кращих кафедрах світу.
  • Підвищити свій професіоналізм, отримавши кваліфікаційний диплом на короткотривалих професійних курсах за кордоном.

Мета Excel Education - максимально полегшити для наших клієнтів процес підготовки до вступу в іноземні навчальні заклади, від'їзду за кордон та процес їхнього навчання на різноманітних курсах і освітніх программах. Наш величезний досвід допомагає вберегти клієнтів від будь-яких можливих помилок та істотно заощадити їх кошти та час. Наші знання всіх нюансів, що можуть виникнути під час здобуття українцем іноземної освіти,  а також широкі зв'язки з партнерами дозволяють рекомендувати клієнтам дійсно кращі навчальні заклади.

Також добре налагоджені партнерські програми і постійний потік клієнтів дозволяє нам тримати ціни на на наші послуги значно нижчими, ніж пропонують конкуренти. Обираючи Excel Education, ви обираєте найкоротший шлях до своєї мрії!

Наші партнери
Популярні заклади для навчання за кордоном
Высшее образование

Foothill College and De Anza College

Подробнее
Высшее образование

Business and Hotel Management School

Подробнее
Высшее образование

Riga Technical
University

Подробнее
Каникулы за рубежом

Did Deutsch-Institut

Подробнее
Акредитації

ICEF Agency 2014

EnglishUK

ETS

Я дуже вдячна Excel Education за допомогу в організації мого навчання за кордоном. Люди, я так хвилювалася перед поїзкою у консульство - ви собі не уявляєте .. Мені вже відмовляли просто в візі. Думала, якщо і зараз відмовлять - просто не переживу. Так мене дівчинка з Excel Education туди мало не за ручку вела .. Поки довела - заспокоїла)) Врешті решт, за тиждень в мене вже була віза ! Збулася мрія Остапа Ібрагімовича!))

Валентина, Kings Colleges

Ура, я приїхала, чи не ура - бо вже назад хочу !!!)) А взагалі - море емоцій. Спочатку, правда був невеликий шок - думала, що знаю мову, а приїхала - як на іншу планету потрапила) Але що прикольно, коли ти проходиш навчання за кордоном "в середовищі" носіїв - якимось чином починаєш розуміти людей, навіть коли вони говорять такі слова і фрази, яких ти й не чула .. взагалі, у нас в групі було троє дівчаток, українських. Так ось, через два тижні навчання ми помітили, що коли переходимо на українську в спілкуванні - по вухах аж б'є неприродністю ..) Загалом, майже місцевими ми мтали за час навчання. Назад вхе хочу!) Для навчання за кордоном трьох місяців мені мало. Excel, чекайте мене незабаром)

Настя, Ardmore Language Schools

Я вже четверте їздив проходити навчання на мовних курсах через Excel, все гадав не забути написати тут щось, та якось забувалося ..) Ось, зараз, нарешті, пишу, як і обіцяв. Загалом я маю намір і далі користуватися послугами цієї компанії. Здавалося б - навіщо? Вже досвідчений, і так все знаю? Але справа не тільки в самому процесі навчання за кордоном. Ось спробуйте самі оформити десяток папірців, дочекатися перевірок, а потім .. переоформити, посваритися ... .. дочекатися знов.. псіханути, переробити ..)) Це я так в перший раз намагався пройти навчання, думав що там ... Так ось, народ, краще заплатіть трохи грошей професіоналам з EE, і просто насолоджуйтеся поїздкою ... Вони не підводять. Вважайте - порада бувалого ..;)

Денис, English&More